Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Společně

24. 11. 2022
Vojtěch Růžička

Když něco děláme společně, jde nám to lépe.

To je myšlenka, kterou jsme se snažili v posledních měsících předat (nejen) účastníkům tří víkendových akcí.

Na turistických základnách v Heralticích, Naloučanech a na Skřípině jsme připravili dva programem nabité víkendy pro mladší a jeden pro starší účastníky. Poslední zmíněný byl navíc prodloužený podzimními prázdninami.

 

WAFK CHALLENGE JIHLAVA

21. 11. 2022
Adam Ferencz

Citypark Jihlava – nákupní centrum v historickém centru největšího města na Vysočině. Nachází se v něm obchody, parkoviště, kavárny, kina, kadeřnictví, potraviny nebo třeba hrazdy a činky.

Činky a hrazdy? Ano, Čtete správně, 29. 10. 2022 zde proběhla akce WAFK 2022.

Cílem této akce bylo, jak už název napovídá (Workout Away From Keyboard), dostat širokou veřejnost pryč od počítačových klávesnic, a ukázat všem věkovým kategoriím, že pohyb a cvičení ve formě workoutu může být velmi prospěšnou a nedílnou součástí zdravého životního stylu každého jedince.

Výlet dětí z Dětského domova Senožaty do Jihlavy

18. 11. 2022
Jan Křemen

V rámci tohoto projektu se skupina 14 dětí z dětského domova, který se nachází v Senožatech, vydala do Jihlavy na zážitkově-poznávací výlet. Věk zúčastněných dětí se pohyboval mezi 6 a 15 lety. Jako datum výletu byla určena neděle 23. října 2022.

Srdcervoucí mystika festivalu BEZMEZD 2022

14. 11. 2022
Martina Kadlecová

Další ročník festivalu Bezmezd se po dvouleté odmlce probral opět k životu již tradičně během zářijového víkendu, tentokrát ve spojení s projektem VM ŽIVĚ. Letošní ročník probíhal ve znovuobnovené Malé Sýpce a dále také v Rock Depu - Friendly baru & music clubu. Návštěvníci si mohli užít od výstavy, hudebně výtvarného workshopu, projekce studentských filmů až po tance do pozdních ranních hodin.

Den zvířat s Kapkou

30. 10. 2022
Kristýna Bajglová

V sobotu 8. října se v Libušině údolí v Třebíči uskutečnila akce – Den zvířat s Kapkou. Ačkoliv počasí v ranních hodinách nebylo zrovna vyhovující, jakmile byla akce odstartována, i samotné počasí se umoudřilo a vše dopadlo přímo na jedničku. Celkově předpokládáme, že akce přilákala kolem 500 návštěvníků, což samo o sobě považujeme za obrovský úspěch.

Žďárské schody VII.

12. 10. 2022
Alžběta Anna Šimurdová

V sobotu 10.9. 2022se na Farských humnech konal již 7. ročník mezigenerační sportovní akce Žďárské schody. Bouřkové počasí přilákalo okolo 150 návštěvníků, kteří přišli podpořit závodníky a užít si skvělou atmosféru. 

Závodu se zúčastnilo okolo 80 startujících, od nejmenších až po seniory, kteří do cíle museli zdolat 396 schodů. Nejlepší běžci obdrželi perníkové medaile a hodnotné ceny od sponzorů.