Zafinancujeme realizaci tvého nápadu!

Nejnovější články

AŽ 30.000,- NA TVŮJ PROJEKT!

27. 2. 2024
Jan Burda

MÁŠ NÁPAD?
TAK HO REALIZUJ!

Pošli nám ho do 7. dubna a my ti pomůžeme ho zrealizovat a můžeš získat až 30.000,-

Zaregistruj svůj nápad zde do 7. dubna.
Kompletní podmínky najdeš zde.

Sebeobrana

20. 12. 2023
Markéta Křenková

 

Ahoj! Tak i my jsme úspěšně dokončili náš projekt sebeobrana pro mladé. Byli jsem vedeni super lektory, kteří nás provedli základy sebeobrany. Zkoušeli jsem si jak se ochránit běžnými věcmi které máme u sebe, ale i jak správně používat třeba pepřový sprej nebo kam nejlépe dát ránu aby jsem se ubránili soupeři.

 A tím děkujeme všem, kdo byl součástí a těšíme se na další shledání.

Love yourself

17. 12. 2023
Barbora Hudcová

Náš projekt Love yourself byl zaměřen na problémy teenagerů, chtěli jsme změnit jejich pohled na tyto problémy a ukázat, že v tom nejsou sami. Tento projekt se uskutečnil v rámci 2 víkendových akcí.

 

První víkend

Bylo to (s)potřeba?

15. 12. 2023
Kvido Kratochvíl

Úspěšně jsme zakončili náš projekt s názvem: "Je to opravdu (s)potřeba?". Cílem celého projektu bylo zorganizovat dvě víkendové akce (každou pro jinou věkovou skupinu), a seznámit účastníky s tématikou životního prostředí, klimatické změny a zejména způsoby, jak se můžeme k přírodě chovat šetrněji. 

Mavka: Strážkyně lesa (7- 12 let)

(Za)Žij!

13. 12. 2023
Jan Růžička

S radostí a hrdostí uzavíráme kapitolu projektu (Za)Žij! -projektu zaměřeného na obnovu a posílení měkkých dovedností mládeže ve věku 15-26 let v okolí Třebíčska. V rámci toho proběhly 3 víkendové akce, které měli za úkol kromě nezapomenutelných zážitků a posílení měkkých dovedností i to, aby se v Třebíči rozrostla LARPová komunita

Srpnové Larvové Setkání