Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Sebeobrana

20. 12. 2023
Markéta Křenková

 

Ahoj! Tak i my jsme úspěšně dokončili náš projekt sebeobrana pro mladé. Byli jsem vedeni super lektory, kteří nás provedli základy sebeobrany. Zkoušeli jsem si jak se ochránit běžnými věcmi které máme u sebe, ale i jak správně používat třeba pepřový sprej nebo kam nejlépe dát ránu aby jsem se ubránili soupeři.

 A tím děkujeme všem, kdo byl součástí a těšíme se na další shledání.

Love yourself

17. 12. 2023
Barbora Hudcová

Náš projekt Love yourself byl zaměřen na problémy teenagerů, chtěli jsme změnit jejich pohled na tyto problémy a ukázat, že v tom nejsou sami. Tento projekt se uskutečnil v rámci 2 víkendových akcí.

 

První víkend

Bylo to (s)potřeba?

15. 12. 2023
Kvido Kratochvíl

Úspěšně jsme zakončili náš projekt s názvem: "Je to opravdu (s)potřeba?". Cílem celého projektu bylo zorganizovat dvě víkendové akce (každou pro jinou věkovou skupinu), a seznámit účastníky s tématikou životního prostředí, klimatické změny a zejména způsoby, jak se můžeme k přírodě chovat šetrněji. 

Mavka: Strážkyně lesa (7- 12 let)

(Za)Žij!

13. 12. 2023
Jan Růžička

S radostí a hrdostí uzavíráme kapitolu projektu (Za)Žij! -projektu zaměřeného na obnovu a posílení měkkých dovedností mládeže ve věku 15-26 let v okolí Třebíčska. V rámci toho proběhly 3 víkendové akce, které měli za úkol kromě nezapomenutelných zážitků a posílení měkkých dovedností i to, aby se v Třebíči rozrostla LARPová komunita

Srpnové Larvové Setkání

GMBproADVENT

11. 12. 2023
Lenka Bretšnajdrová

Na Gymnáziu a SOŠ v Moravských Budějovicích máme velmi aktivní studentskou skupinu GMBproMB. Na výsledky její činnosti můžete narazit při procházkách po městě a jeho okolí (knihobudky, posezení u Kosové, u Ochozu, tabule u židovského hřbitova a další). Poslední akcí v letošním roce byl charitativní adventní trh v parku před gymnáziem. V loňském roce jsme si vyzkoušeli, že uspořádat takovou akci znamená mnoho práce a organizačních starostí. Ale nezalekli jsme se a letos uspořádali adventní trh znovu a nebyli bychom to my, abychom druhý ročník náležitě nevylepšili.