Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Výstavba záhonů u Montessori školy v Polné

14. 11. 2023
Eva Kozubíková

Cílem našeho projektu bylo zkrášlit prostředí okolo školy, zvýšit biodiverzitu v krajině a poskytnout žákům mateřské i základní školy možnost pečovat o vzniklé prostředí. Myslíme si, že tato kritéria jsme splnili podle očekávání. Naše práce na zahradě byla započata 1. 5. 2023. Na utváření zahrady se podíleli žáci od 1. do 9. třídy. Nejstarší děti tj.7.-9. třída se zapojovaly každý den po dobu tří týdnů a mladší žáci se občasně přidali na drobnější práce jako odstraňování plevelů a sázení rostlin.

Běh pro Elenku

9. 11. 2023
Adam Vašíček

Obyvatelé Třebíče na charitativním běhu vybrali přes 10 000 Kč na pomoc malé Elence

Libušiným údolím v Třebíči každý den projdou či proběhnou desítky až stovky lidí. Dne 21. září 2023 členové Zastupitelstva mladých města Třebíče zorganizovali právě v Libušině údolí v tento páteční den charitativní běh za účelem pomoci malé Elence v jejím boji se vzácnou nemocí, spinální svalovou atrofií.

WAFK Challenge Silový trojboj v Jihlavě 2023

26. 10. 2023
Adam Ferencz

Do Citypatku Jihlava většina z vás vyrazí nejčastěji pouze za nákupy. Avšak 7.10. se zde uskutečnila velmi netradiční akce. Obchodní centrum se zaplnilo sportovci silových disciplín. Cílem této akce bylo ukázat veřejnosti, že pohyb a cvičení v různých formách může být velmi prospěšnou a nedílnou součástí zdravého životního stylu každého z nás. Tato konkrétní akce byla zaměřena na silový trojboj, ovšem nechyběly zde ani workoutové disciplíny.

festival BEZMEZ popáté rozzářil prostory Velkého Meziříčí

24. 10. 2023
Martina Kadlecová

Koncem léta se uskutečnil pátý ročník kulturního festivalu Bezmez, který byl již tradičně otevřen velkorysou výstavou na Malé Sýpce přímo na náměstí Velkého Meziříčí. Z padesáti účastníků otevřené výzvy byl pěti kurátory vytvořen výběr, jenž zaplnil tři patra sýpky. Návštěvníci se mohli setkat s tisky, spektakulárními malbami, kvalitními objekty a uměleckými projekcemi, ale taktéž si zakoupit designerské kousky a tisky. Pátek byl zejména o hudebních interpretech z opencallu, jenž obohatili program.