Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Horizont 2022

10. 9. 2022
Marek Patočka

O letošních prázdninách se uskutečnil již druhý ročník cyklu přednášek Horizont. Pronajaté sály se nám podařilo slušně naplnit, častokrát zbylo pouze pár volných míst, protože návštěvníků chodilo opravdu hodně. Laťku danou loňskou návštěvností jsme tak hladce překonali.

Jak šel čas

31. 8. 2022
Tereza Šanderová

S revitalizací jsme začali dle předepsaného harmonogramu. Vše probíhalo velmi dobře, jediné, co nám vždy kazilo práci bylo počasí, které nám vždy přálo.  Od dubna jsme objednávali materiály. Jelikož čekací doba byla v některých obchodech až měsíc, mohli jsme se po objednávání věnovat broušení a natírání plotů a atrakcí. Pomáhali nám i obyvatelé Babic, kteří pomocí brusky nejdříve zbrousili starou barvu a poté jsme již mohli natírat. Také jsme vyplenili křoviska, která kazila vzhled hřiště. 6. 8. se konal dětský den, kterého se zúčastnilo spoustu rodičů s dětmi.

WAFK CHALLENGE 2022

29. 6. 2022
Adam Ferencz

Poslední květnovou sobotu (28.5.) proběhla na Plovárenském sportovním hřišti v Havlíčkově Brodě oblíbená soutěž WAFK challenge. Jak už název (Workout Away From Keyboard) napovídá, cílem této akce bylo dostat širokou veřejnost pryč od počítačových klávesnic, a ukázat všem věkovým kategoriím, že pohyb a cvičení ve formě workoutu může být velmi prospěšnou a nedílnou součástí zdravého životního stylu každého jedince.

Dny s koňmi

10. 6. 2022
Šimon Hrůza

V letošní roce jsme se rozhodli uspořádat dvě sobotní akce zaměřené na dny s koňmi. První sobota patřila hendikepovaným lidem z Vrátek, kteří byli včas osloveni a z jejich zájmu o tuto akci bylo jasné, že splní svůj účel. Přijelo několik klientů, kteří byli rozděleni do skupin, aby měli absolutní klid na práci s koňmi a individuální přístup od dobrovolníků, kteří tuto akci pořádali. Jedna skupina se věnovala práci ze země a druhá skupina si mohla vyzkoušet jízdu na koni. Obě skupiny se následně vystřídali, aby si každý vyzkoušel vše okolo koní.

Color run pro Kubíka

21. 5. 2022
Beáta Navrátilová

Po dvouleté pauze se v sobotu 14. 5. 2022 vrátila do Havlíčkova Brodu akce s názvem Color run, která měla od začátku jasně vymezené hned dva cíle. Prvním z nich bylo zmalovat sportovce k nepoznání, tím druhým pak vybrat co nejkrásnější sumu pro Kubíka Kunáška, kterému byla v dětství diagnostikována těžká forma autismu a mentální retardace.