Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

WAFK Challenge 2021

8. 8. 2021
Adam Ferencz

Dne 3.7. se konala soutěž WAFK Challenge 2021. Cílem akce bylo popularizovat posilování na workoutovém hřišti pro veřejnost. Dále je tato akce vyvrcholením workoutové sezóny pro místní komunitu. Celkem soutěžilo 13 dětí, 20 soutěžících v kategorii muži 15+ a 5 děvčat v kategorii dívky 15+. Shodou náhod byl tento den také mezinárodní den shybů, tak přidávám údaj, že jsme přispěli minimálně 689 přítahy k hrazdě.

Traily s mistrem republiky v downhillu

27. 6. 2021
Elisabeth Prouza

V sobotu dne 26.6.2021 se uskutečnil projekt Traily, kdy jsme k nám do Telče pozvali dvojnásobného mistra republiky v downhillu Ondřeje Štěpánka, YouTubera z Vysočiny Jakuba Hejla, zdravotníka a místního technika kol.

Nejprve jsme začali dělat plakáty, které se následovně vytiskly společně i s podpisovými kartičkami. Platáty jsme nadále umístili po okolních školách a na veřejná místa v Telči. Náš plakát obsahoval QR kód, který odkazoval na naše stránky: https://treily.webnode.cz/ 

Terapie s koňmi

25. 6. 2021
Lucie Avkovská

Díky programu Mládež kraji a skvělé partě dobrovolníků jsme mohli realizovat projekt Terapie s koňmi. Celkem jsme realizovali 3 dny pro širokou veřejnost z čehož jedna byla zaměřená jen pro hendikepované lidi. Našim cílem bylo představit lidem napříč všemi věkovými kategoriemi svět koní. Vymysleli jsme proto poznávací cestu, kde jsme představili nejrůznější zajímavosti ze světa koní.

Vypuštění stratosférické sondy

19. 12. 2020
Martin Urubek

VYPUŠTĚNÍ STRATOSFÉRICKÉ SONDY

Cílem projektu "Vypuštění stratosférické sondy" bylo vzbudit u třebíčských obyvatel zájem o technickou stránku stavby sondy. V plánu jsme měli sestavení stratosférické sondy a její vypuštění za účasti veřejnosti. Stavba sondy, vytvoření webu a vyřízení veškerých náležitostí s úřady zabraly několik měsíců. O průběhu jsme veřejnost informovali na webu www.stratosondatrebic.cz.