Zafinancujeme realizaci tvého nápadu!

Nejnovější články

Majáles 2024

30. 5. 2024
Kristýna Marková

V Havlíčkově Brodě se dne 18.5. 2024 uskutečnila tradiční studentská slavnost jara: Majáles.

Program jako takový začínal v devět  hodin v Parku Budoucnost sportovní soutěží s názvem Strongman, soutěžící se pokusili zvednout co největší možnou váhu. Poté se akce přesunula na náměstí, kde se konala oblíbená soutěž: Král a Královna. Paralelně s ní se uskutečnily přednášky se zajímavými osobnostmi v klubu Oko.

Dětský den a Night run

27. 5. 2024
Natálie Laštovičková

Dne 17. května jsme v Havlíčkově Brodě úspěšně uspořádali projekt Dětský den a Night run. Počasí nám vůbec nepřálo, ale my se nenechali zastavit. Dětský den jsme přesunuli do budovy Gymnázia Havlíčkův Brod, kde proběhl bez jakéhokoli omezení. Děti si mohly zasoutěžit o věcné ceny, nechat si něco namalovat na obličej nebo zařádit na skákacím hradu. 

Na večer se nám počasí umoudřilo. Díky tomu náš charitativní Night run proběhl podle plánu. Podařilo se nám na dobrovolném příspěvku a startovném vybrat přes 20 000 korun. 

AŽ 30.000,- NA TVŮJ PROJEKT!

27. 2. 2024
Jan Burda

MÁŠ NÁPAD?
TAK HO REALIZUJ!

Pošli nám ho do 7. dubna a my ti pomůžeme ho zrealizovat a můžeš získat až 30.000,-

Zaregistruj svůj nápad zde do 7. dubna.
Kompletní podmínky najdeš zde.

Sebeobrana

20. 12. 2023
Markéta Křenková

 

Ahoj! Tak i my jsme úspěšně dokončili náš projekt sebeobrana pro mladé. Byli jsem vedeni super lektory, kteří nás provedli základy sebeobrany. Zkoušeli jsem si jak se ochránit běžnými věcmi které máme u sebe, ale i jak správně používat třeba pepřový sprej nebo kam nejlépe dát ránu aby jsem se ubránili soupeři.

 A tím děkujeme všem, kdo byl součástí a těšíme se na další shledání.