ZEST MINI - FEST

Realizace projektu začla 9.11.2019 v 9:00 hodin ráno v Cityparku v Jihlavě ,  kde jsem organizoval promítání pro 15 dětí z dětského domova , po domlouvě na přesným počtu dětí s panem ředitelem DDSS Jihlava. Který , ale naši domluvu výrazně porušil a místo 15 dětí jich přišlo 31. Nakonec tvdil manažerovi Cinestar že těch zbylých 16 mám platit já samotné Cinestar ze zbylých 16 dětí nedostalo ani korunu já jsem slíbil 15 a to jsem také dodržel.Pan ředitel mi dělal naschváli a ještě tvrdil ,že něco měním.

Dal jsem mu nějaký svůj návrh , ale když jsem zjistil jak špatně by se realizoval tak jsem od toho upustil , pan Ředitel odmítl pomoct s jeho realizací a když jsem nakonec rozhodl , že návrh ruším hned byl problém. To byl můj návrh , ale nebyl jsem vázán k jeho dodržení. To co jsem jasně nabídl jsem splnil 15 dětí šlo do kina a od 19:00 hodin

Byli účastníky ZEST MINI - FEST.

Vše se začalo chystat v 16:00 v Pinecklubu.

Skládali jsme pódium , soulsound.cz připravovalo techniku a vyklízel se prostor.

Okolo 18 hodiny přijel Fabián Berka , kterého jsem vybral , místo kapely Základní Vzdělání , která odmítla podpořit dobrou věc kvůli Finanční nabídce , kterou jsem jim nabídl , neustále mi říkali co můžu a nemůžu ,tak přijel mladý umělec Fabián , který přijel až z Prahy a byl velice spokojen s profesionalitu celé akce

ZEST MINI - FEST.

V 18:00 přijela další pomoc Tomáš a jeho kamarád , který zabezpečovali prostor na festivalu. A hlídali door control systém po 22 hodině.

Akci moderovala Hela Dvořáková z rádia Český Rozhlas.

Akce začala v 19:20 z důvodu přípravy

Hned po mém úvodu s Helou jsem pozval Fabiána na pódium. A ten nám zahrál své vlastní písničky bylo to moc super a moc jsme si to užili.

Po Fabiánovi vystoupila naše kapela Ankin Party

Která hraje alternativní POP - ROCK ve spojení Alan Ankin Wake a Jiří Novotný. Zazněli některé z našich velkých hitů , které jste si mohli poslechnout. Na festivalu byla po celou dobu perfektní atmosféra a užili jsme si to společně s diváky.

Po naší kapele vystoupili hardcore kapela

Fatal Day a ti si to velmi užívali , sami po koncertě říkali že to byla nejlepší akce se super atmosférou na které hráli.

Na akci byl dobrovolný vstup , vybralo se 1400 korun  a tato částka připadla pro centrum pro rodinu v Jihlavě.

Jediné mínus akce byly akustické prostory Pinecklubu , který neumožňoval plný požitek z dobré hudby Českých hudebníků.

 

 Akce byla velice úspěšná , bylo tam přes 70 lidí i v takto odlehlé části Jihlavy v místě  , kde nikdy nebyli koncerty.

Děkuji všem za pomoc

Moc si vážím těchto lidí

Ivana Tvrdá

Radek Tulis

Hana Pokorná

 

Realizátor projektu

Alan Paclík

 

 

Fotogalerie: 
Alternativní pop - Rock Ankin Party
Ankin Party
Zajímavý moment účastníků
Hardcore Fatal Day
Hardcore Fatal Day
Hardcore Fatal Day
Nejlepší zvukař soulsound.cz
Stavba pódia a příprava stage
Místo ZV přijel z Prahy Fabián Berka