Víkendy intuitivní peagogiky

I přes letošní nečekané události se nám povedlo uspořádat dva víkendy intuitivní pedagogiky v Havlíčkově Brodě. První z nich se uskutečnil 5.-6. června a druhý 9.-10. října. Kapacita každého víkendu byla kvůli vládnímu nařízení stanovena na počet 10 lidí/víkend a oba dva termíny byly plně obsazeny.

V rámci těchto dvou víkendů jsme spolu se všemi účastníky zjistili v čem spočívá intuitivní pedagogika a jak ji využít v běžném životě. Naučili jsme se techniky pro zlepšení mezilidské komunikace a řešení problémů v rodině a zahráli jsme si i několik intuitivních her. Dále jsme objevili krásu intuitivního malování a společně jsme vytvořili i několik obrazů. Závěr každého víkendu patřil nejen dospělým účastníkům, ale hlavně také jejich malým ratolestem. Každý z účastníků si mohl přivézt na odpolední program své potomky a společně jsme pak uspořádali venkovní i vnitřní hry s těmi nejmenšími. Seminářů se účastnili lidé jak s pedagogickým zaměřením, tak rodiče, nebo i pedagogičtí studenti. 

Zpětná vazba od všech zúčastněných byla více než pozitivní a většina účastníků se zdržela i po skončení programu a probíhalo tak dále příjemné povídání do večerních hodin. Atmosféra byla moc příjemná a veselá a už se těšíme, až v příštím roce budeme tyto víkendy moci uspořádat v mnohem větším počtu! :)

Fotogalerie: