Traily s mistrem republiky v downhillu

V sobotu dne 26.6.2021 se uskutečnil projekt Traily, kdy jsme k nám do Telče pozvali dvojnásobného mistra republiky v downhillu Ondřeje Štěpánka, YouTubera z Vysočiny Jakuba Hejla, zdravotníka a místního technika kol.

Nejprve jsme začali dělat plakáty, které se následovně vytiskly společně i s podpisovými kartičkami. Platáty jsme nadále umístili po okolních školách a na veřejná místa v Telči. Náš plakát obsahoval QR kód, který odkazoval na naše stránky: https://treily.webnode.cz/ 

Den "D" jsme zahájili připravováním trailů, kde se akce odehrávala. Bohužel nám začalo mírně pršet. V jednu hodinu přijeli první návštěvníci a počasí naštěstí vyjasnilo. Po krátkém přivítání a poděkování, následovaly otázky na mistra a influencera, kde se návštěvníci mohli dozvědět něco málo o jejich kariérách či jiných koníčcích. Dále následoval pomalý výšlap nahoru na začátek tratě.

Jako další byly na programu opatrné jízdy s instrukcemi, kde se každý mohl dozvědět jak na dannou překážku správně najíždet. První zastávka byla u přeskoku přes koryto potoka, kde se po pár přeskocích mistra republiky a influencera, pár návštěvníků odvážilo koryto přeskočit. Po dalších pár přeskocích se celá skupinka přesunula na další zastávky.

Když všichni dojeli následovala krátká soutěž v přeskocích, kterou nakonec vyhrál jeden z účastníků. Jako další následovala autogramiáda Ondřeje Štěpánka, krátká chvilka na fotografie a následovně diváci začali odjíždět domů.

Po celé akci jsme arél trailů prošli a uklidili místo do předchozího stavu. 

Účel našeho projektu bylo postavit děti na nohy od počítačů a naučit děti lépe svá kola ovládat. 

Fotogalerie: 
skok influencera
skok jednoho z návštěvníků
mistr republiky s návštěvníky