Podzim patřil kouzelníkům

Také bylo vždy vaším snem stát se kouzelníkem? Naučit se nějaká kouzla, míchat lektvary, setkat se s kouzelnými tvory nebo se učit od profesorů z věhlasné kouzelnické školy?

Tento sen jsme splnili účastníkům našich víkendových akcí Kouzelný svět.  V září a v říjnu se nám podařilo uspořádat dvě víkendové akce pro účastníky ve věku 7 – 12 let. Akce měly příběh s kouzelnickou tématikou a účastníci se setkali s profesorem Brumbálem, Hagridem, různými kouzelnými tvory a s dalšími známými či méně známými postavami ze světa Harryho Pottera.

Během jednotlivých víkendových akcí jsme měli pro účastníky nachystaný bohatý program. Na začátku jsme se seznámili pomocí několika her, ale další připravené hry jsme si zahráli i v průběhu. Dále jsme měli připravenou samotnou hru s příběhem. Účastníci poznávali námi vytvořený svět, řešili v něm různé záhady a nechyběl ani protivník, či nějaká ta noční hra pro odvážné. A kromě her a příběhu jsme také vyráběli, připravovali lektvary a uvařili něco dobrého k snědku.

Akce jsme uspořádali na turistických základnách v Naloučanech a v Mrákotíně. Díky programu Mládež kraji jsme tyto akce mohli účastníkům vytvořit za přijatelnou cenu a příběh doplnit a vypilovat do nejmenších detailů jako jsou kouzelnické klobouky pro účastníky, kostýmy postav nebo kulisy do her.

Fotogalerie: