KOSIČKA 2021

V sychravých listopadových dnech náš šestičlenný tým dokončil půlroční projekt Kosička 2021!

Kosička 2021 je navázáním na stejnojmenný projekt, který jsme uskutečnili v minulém roce. V roce 2020 bylo cílem zkrášlit a vylepšit posezení na krásném místě vedle cyklostezky s výhledem na panorama našeho města. Rozpadající se lavičku jsme vyměnili za krásnou novou se stolem a přidali jsme i stojan na kola a odpadkový koš. V letošním roce jsme naše posezení ještě doplnili o informační tabuli, na níž se nejen cyklisté, ale i další sportovci a nesportovci mohou dozvědět informace o destinaci Kosová a Moravských Budějovicích. Tabuli dominují krásné fotografie, které jistě zaujmou mladší čtenáře ale i dospělé. Fotografie pořídil student našeho gymnázia. Pro zbloudilce je na ní mimo jiné i mapka.

Pro ty, kdo se v mapách nevyznají, jsme přidali rozcestník. Ten nám zhotovil místní truhlář a popsali jsme si ho my sami, což mu přidává na originalitě a hravosti. 

Přes všechny komplikace jsme poslední krok realizace, betonování, uskutečnili 17. 11. 2021. Věříme, že se bude celé naše posezení veřejnosti líbit a doufáme, že bude ještě dlouho sloužit.

Tým Kosička 2021

Fotogalerie: