Dva víkendy intuitivní pedagogiky

Opět po roce se nám i letos podařilo uskutečnit dva víkendy intuitivní pedagogiky v Havlíčkově Brodě. První z nich se uskutečnil 11.- 12. června a druhý 8.-9. října. O letošní víkendy byl mnohem větší zájem a zúčastnilo se jich i více lidí než v roce minulém. A to díky tomu, že se tato akce dostala už více do povědomí a v letošním roce nám s propagací pomohlo i město Havlíčkův Brod.

Oba víkendy byly pod záštitou lektorky intuitivní pedagogiky Jany Kočí. V rámci těchto dvou víkendů jsme spolu se všemi účastníky zjistili v čem spočívá intuitivní pedagogika a jak je možné ji využít v běžném životě. Naučili jsme se techniky pro zlepšení mezilidské komunikace a řešení problémů v rodině a zahráli jsme si plno intuitivních her. Dále jsme objevili krásu intuitivního malování a společně jsme diskutovali o významu a prožitku při tomto tvoření. Závěr každého víkendu patřil nejen dospělým účastníkům, ale hlavně také jejich malým ratolestem. Každý z účastníků si mohl přivézt na odpolední program své potomky a společně jsme pak uspořádali venkovní i vnitřní hry s těmi nejmenšími. Po celou dobu bylo účastníkům k dispozici výborné občerstvení a pro venkovní hry nám vyšlo i krásné počasí. Seminářů se účastnili lidé jak s pedagogickým zaměřením, tak hlavně rodiče a dokonce i pedagogičtí studenti. Velmi mile nás překvapilo, že někteří účastníci na naše semináře dorazili až přes půl republiky.

Zpětná vazba od všech zúčastněných byla více než pozitivní a většina účastníků se zdržela i po skončení programu a probíhalo tak dále příjemné povídání do večerních hodin. Atmosféra byla moc příjemná a veselá a už se těšíme, až v příštím roce budeme tyto víkendy moci uspořádat v mnohem větším počtu! :)

Fotogalerie: