Blešákování

Dne 30. září 2017 se v prostorách divadelního spolku Ampulka od 16:00 uskutečnila charitativní akce na podporu třebíčského útulku. Návštěvníci zde mohli nakoupit nejrůznější oblečení, doplňky, keramiku a spoustu bot všeho druhu. Akce se skládala z hlavního a doprovodného programu. V hlavním programu jsme Vám nabídli k poslechu kapelu The Squirrels a k večeru druhou kapelu Vzhůru a níž. Samozřejmě nechyběly módní přehlídky. Tu první zařídil spolek Míša a Míša a tu druhou jsme pro Vás uspořádaly my samy, jakožto pořadatelky.

Jako doprovodný program mohli návštěvníci také zhlédnout fotografie pejsků a kočiček z útulku nebo burzu oblečení. Velikou radost nám udělala návštěva pana MVDr. Pavla Heřmana, který přišel společně s ošetřovatelkami z útulku a vzali s sebou i jednoho z útulkáčků – pejska Kazana.

Z akce se vybrala částka 5 051 Kč, což považujeme za veliký úspěch a máme tak správnou motivaci pokračovat s touto akcí i v dalším roce. Slyšely jsme kladné hodnocení jak od vedoucích útulku, tak i od veřejnosti. Na akci přišlo odhadem 150lidí. Toto číslo nás velice potěšilo a jsme rády, že se třebíčská veřejnost zajímá o nově zrekonstruovaný útulek a především jim nejsou lhostejná zvířátka umístěna v něm.
Mnohokrát děkujeme.

Fotogalerie: