Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Vypuštění stratosférické sondy

19. 12. 2020
Martin Urubek

VYPUŠTĚNÍ STRATOSFÉRICKÉ SONDY

Cílem projektu "Vypuštění stratosférické sondy" bylo vzbudit u třebíčských obyvatel zájem o technickou stránku stavby sondy. V plánu jsme měli sestavení stratosférické sondy a její vypuštění za účasti veřejnosti. Stavba sondy, vytvoření webu a vyřízení veškerých náležitostí s úřady zabraly několik měsíců. O průběhu jsme veřejnost informovali na webu www.stratosondatrebic.cz.

Projekt Kolonie

17. 12. 2020
Jan Růžička

Během celého podzimu, i přes něočekávané problémy s právě probíhající pandemií, proběhly všechny akce Projektu kolonie. Všechny tři akce byly zaměřeny na to, jaké by to bylo, kdyby se člověk ocitl v nějaké nouzové situaci. Každý z účastníků se tedy stal aktivním hybatelem děje a měnil svět, který byl pro něj vytvořen.

proMEETačka

1. 12. 2020
Jonáš Beránek

V neděli 12. a pondělí 13. července jsme za podpory Mládeže kraji uspořádali dva filmové večery pro obyvatele Moravských Budějovic. Letní kino v našem městě roky chybělo, a tak byla volba našeho projektu jasná. Letos se u nás s promítáním sice roztrhl pytel, o to víc nás však těšila vysoká účast :))

Víkendy intuitivní peagogiky

26. 11. 2020
Tereza Mrázková

I přes letošní nečekané události se nám povedlo uspořádat dva víkendy intuitivní pedagogiky v Havlíčkově Brodě. První z nich se uskutečnil 5.-6. června a druhý 9.-10. října. Kapacita každého víkendu byla kvůli vládnímu nařízení stanovena na počet 10 lidí/víkend a oba dva termíny byly plně obsazeny.